środa, 25 kwietnia 2012

Stosik wczorajszy.

Mam problem ze stosami, który polega na tym, że książki przychodzą mi pod trzy różne adresy i, zanim zdążą się wszystkie książki zebrać do kupy, ja już przeczytam część z nich, a stosik to taka zapowiedź tego, co prędzej czy później nadejdzie. Dlatego powtórki wydają mi się bez sensu. Jednak wczoraj przyszło do mnie pięć książek, więc pomyślałam, że oto nadszedł stosikowy dzień.

Obecnie czytam "Informacjonistkę" i jestem w niej już zakochana. Zobaczymy, co będzie dalej. Z utęsknieniem także czekałam na nową powieść Olgi Rudnickiej, którą planuję przeczytać w weekend, gdy wyjadę w bliżej nieokreślone miejsce, o którym wiem jedynie tyle, że nie bardzo mam ochotę dowiadywać się więcej. O tych trzech środkowych nie mam jeszcze nic do powiedzenia, oprócz tego, że zapowiadają się interesująco. Wkrótce nadejdzie na nie czas.

A wieczorem opublikuję recenzję "Córki burzy". Oczywiście jeśli nie zapomnę.

8 komentarzy:

 1. Ładny stosik.;D Tylko pozazdrościć.:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa najnowszej książki Rudnickiej, czytałam 'Natalii 5' i 'Zacisze 13', z chęcią więc zapoznam się z 'Cichym wielbicielem'. Czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przygarnęłabym w całości :D. Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym przygarneła cały stosik- i torebkę z bloga kosmetycznego:P Zazdroszczę!! Miłej lektury!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To blog lifestyle'owy :D.
   I nie oddam moich książek! :D.

   Usuń
 5. Och jaki świetny stosik. Książki od Wydawnictwa Otwarte wydają się przyjemnymi lekturami. "Cichego Wielbiciela" sama z pewnością przeczytam, a o "Informacjonistce" nie słyszałam, ale mnie zaintrygowałaś, więc będę czekała na recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam i nie kojarzę tych książek, ale mam nadzieję, że do którejś mnie zachęcisz :D

  OdpowiedzUsuń