czwartek, 8 września 2011

New blog.

Jeśli kogoś to zainteresuje, od paru dni mam prywatnego bloga o wszystkim i o niczym - jeśli ktoś chce, zapraszam ;).

http://koffer-in-berlin.blogspot.com/

Czyli żegnamy się z prywatnymi wstawkami na tym blogu... tak podejrzewam.

6 komentarzy:

 1. Przez kilka lat pisałam wirtualny pamiętnik, jednak z czasem miałam dość, nie wiem czy wynikało to z faktu że nie miałam o czym pisać czy z tego, że nie chciałam już o sobie pisać. Za dużo ludzi, za dużo wspomnień...

  Życzę powodzenia w pisaniu prywatnego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajrzałam, przeczytałam, dodałam do czytnika i będę zaglądać :) Paczkę wyślę jutro, ostatnio trochę jestem zabiegana przez praktyki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego blogowania!

  Sama noszę się z zamiarem przeniesienia prywaty w inne miejsce, ale na razie ten drugi blog jest ukryty. Może z czasem pokaże się szerzej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę zaglądać ;) Także mam drugi blog, ale jeszcze nie przeszedł w fazę aktywną powiedzmy :D Może postaram się to zmienić. Czasem mam ochotę napisać coś co wykracza mocno poza recenzje książek. Poodwiedzam Ciebie i zobaczę jak się rozwija bloga - może się zmotywuję - ponadto jestem ciekawa :D

  OdpowiedzUsuń
 5. O ja też niedawno coś w tym stylu założyłam :)
  jak się zaloguję na drugie konto to dodam do obserwowanych ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodałam do czytnika. Sama na razie walczę z chęcią założenia własnego miejsca. po prostu nie mam na to czasu. Mam bloga z ciuchami, z książkami... Jeszcze tego o moim życiu by brakowało ;) Wczoraj wynalazłam tumblr - to mi pewnie w zupełności wystarczy.

  OdpowiedzUsuń